REFERENCE ŠKOLENÍ

Reference školení BohušRadomír Kejř, Quality Manager, Constellium Extrusions: “Školitele hodnotíme na základě realizovaných školení v naší firmě velmi pozitivně, má odborný přehled, potřebné znalosti, příjemné vystupování, dovede zaujmout a aktivizovat posluchače. Můžeme doporučit i dalším společnostem.” CELÁ RECENZE

Jiří Dolák, Quality Manager, KOH-I-NOOR RONAS: "Pan Bohuš zajišťoval v naší společnosti školení na téma „SPC“. V průběhu školení dokázal „vtáhnout do děje“ i ty pracovníky, kteří si mysleli, že se jich dané téma netýká. Po odborné stránce byl kurz na velmi vysoké úrovni. Myslím, že dokázal přiblížit někdy hůře pochopitelná témata i pro kolegy, kteří se s SPC blíže v minulosti nepotkali. Lidský přístup při výkladu se líbil všem účastníkům školení. Kurz byl velmi vhodně proložen příklady z praxe. Mohli jsme také s p. Bohušem diskutovat námi předem připravené dotazy z praxe, kde jsme ocenili poradenství v konkrétní problematice. Pan Bohuš je kvalitní lektor a budeme se těšit na další spolupráci." CELÁ RECENZE

Marek Adamec, HR Manager, Demoautoplast: "Vážený pane Bohuši, oznamuji Vám, že Vámi zastupovaná společnost byla celkově hodnocena 99%. Toto hodnocení zařazuje Vaši společnost do skupiny velmi kvalitní dodavatel." CELÁ RECENZE

Miroslav Kupec, jednatel, Proofest International: "Celkové hodnocení 100%. Gratulujeme, patříte mezi preferované dodavatele." CELÁ RECENZE

Pavel Maxa, Assistant Manager, Fuji Koyo: "Školení s Vámi bylo vynikající!" (pochvala po více než roce od uplynutí školení) CELÁ RECENZE

Vybrané reakce účastníků školení:
Školení VDA 6.3, (I.P., Mahle Behr), 19.+20.10.2023: "Již jsem absolvovala dva interní audity po Vašem školení a člověk má hned jiný pohled na věc, KDYŽ MU TO NĚKDO VYSVĚTLÍ."

Online školení PPAP, otevřený kurz pořádaný spřátelenou organizací (Z.S., Trelleborg Bohemia), 29.4.2021: "Ráda bych Vám poděkovala za opravdu přínosný kurz na téma PPAP. Oceňuji především praktický, věcný přístup a MOŽNOST KONZULTOVAT MODELOVÉ SITUACE."

Online školení SPC, otevřený kurz pořádaný spřátelenou organizací (J.S., Joyson Safety Systems), 24.11.2020: "Konečně mi někdo vysvětlil Gaussovu křivku. Představit si ji, jak vypadá, když budu znát hodnoty Cp a Cpk (Pp, Ppk) a co znamenají tyto pojmy. Teď už vím i co a k čemu jsou regulační meze. Tohle ON-LINE SETKÁNÍ BYLO PŘÍNOSTNÉ A UŽITEČNÉ a děkuji Vám za ně."

Školení PPAP, Fuji Koyo, 26.2.2019: "I přes "nezajímavé" téma SKVĚLE PŘEDNESENO, děkuji."
"Příjemné vystupování, ÚPLNÁ SPOKOJENOST, snaha vyřešit konkrétní dotazy."

Školení 8D report, Fuji Koyo, 19.2.2019: "Srozumitelný výklad, díky cvičením nebylo nudné. Líbí se mi POUŽITÍ ZDRAVÉHO ROZUMU."
Velmi příjemný projev se SNADNÝM UDRŽENÍM POZORNOSTI po celou dobu školení."

Školení MSA, Constellium, 29.8.2018: "Lektor velmi často a správně využíval ZKUŠENOSTI Z PRAXE. Byl schopen vysvětlit, co je potřeba."
"Vysvětlení tématu tak, abych vše POCHOPIL I JAKO ÚPLNÝ LAIK! Zajímavé, výstižné a přínosné. Velké plus - zapojení do diskuse."

Školení 8D report, Edwards, 14.2.2018: "Dobře vedený kurz, dobré osvěžující PRAKTICKÉ UKÁZKY, lze udržet pozornost."

Školení DOE, Edwards, 11.12.2017: "Porozuměl jsem DOE. Líbilo se mi, že TEORIE BYLA PŘENESENA DO PRAXE skrze workshop."

Školení PPAP, otevřený kurz, 4.4.2017: "Vysvětlení nových informací, získání nových zkušeností a skvělý, SROZUMITELNÝ PROJEV, děkuji!"
"VYSVĚTLENÍ KAŽDÉ OTÁZKY, doplnění informací."

Školení SPC, KOH-I-NOOR, 27.5.2016: "Líbil se mi způsob výkladu, praktické ukázky a zapojení do výkladu. Máte velmi příjemné vystupování, zůstaňte u toho."
"Oceňuji aktivní a otevřený přístup a udržení pozornosti nás všech."

Školení FMEA, Baumüller, 29.4.2016: "Jen tak dál, bylo to poučné. Více takovýchto školení."
"Děkuji za příjemnou atmosféru a přístup."
"Profí. Mělo to spád."
"Líbilo se mi celkové pojetí semináře a informace o možné implementaci."

Školení 8D report, Motorpal, 28.8.2015: "Aktivní přístup lektora. Těším se na další setkání."
"Dynamický a vtipný výklad. Bylo to super. Díky."
"Vedení semináře - zajímavé, poučné, spolupráce účastníků."

Školení FMEA a kontrolní plán, KOH-I-NOOR, 16.7.2015: "Živé školení, nebylo to nudné čtení textů - pan Bohuš je dobrý školitel."