Působím po celé ČR.

ŠKOLENÍ
Jednotlivá školení realizuji obvykle přímo v prostorách Vaší firmy, v případě zájmu lze však také zajistit prostory mimo Vaši firmu (dle dohody) nebo školení formou online.
Z praxe doporučuji školení ve skupinách 8-12 posluchačů, školím však i větší skupiny (např. 30 lidí) nebo jednotlivce či menší skupinky.
Cena školení je individuální v závislosti na objemu objednávaných kurzů, případně na základě dohody obou stran. V průměru se jeden školicí den pohybuje zhruba na 50%-75% běžné tržní ceny kurzu přes agenturu. V případě optimální velikosti skupiny vychází cena firemního školení okolo 1000-1750 Kč / osobu. Proto v případě zájmu zašlete prosím Vaši poptávku na e-mail: michal.bohus@prokvalitu.cz. Veškeré ceny lze stanovit dohodou.
Organizuji též otevřené semináře (Říčany, Strakonice nebo České Budějovice, případně umím zajistit i místo konání dle Vaší volby) a otevřené online webináře.

ENGINEERING
Cena projektu je individuální v závislosti na rozsahu prací, dojezdové vzdálenosti či náplni projektu. V průměru se jedna konzultační hodina pohybuje zhruba na 65%-80% běžné tržní hodinové sazby přes agenturu. Proto v případě zájmu zašlete prosím Vaši poptávku na e-mail: michal.bohus@prokvalitu.cz. Veškeré ceny lze stanovit dohodou.

Těším se na oboustranně inspirující spolupráci!